Cześć! Mam na imię

Magnolia

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii oraz innych psów hodowli Montecarbone.

Cześć! Mam na imię 

Antares

Przybyłem do hodowli z pięknych Włoch

 

Cześć! Mam na imię 

Niagara

Przybyłam do Hodowli z Włoch

National Dog Show in Jelenia Góra – 50. Karkonoska Wystawa Psów Rasowych, duże CWC

19 września 2022

ozdobniki-tekstu-ozdobnik-7-PnrlzVl

Co za szalony weekend…tyle rzeczy do zrobienia i jak zwykle doba ma za mało godzin. Piątek i część soboty zeszły mi na przygotowaniu szaty Niagary i Rosy, a że (mogę się pochwalić), robię to ostatnio sama (nauczona przez mistrzynię groomerstwa), to trochę czasu musiałam na to poświęcić. Nadal się uczę, więc trwa to dłużej, niż u kogoś, kto zajmuje się tym od lat, ale jestem z siebie dumna, bo zrobiłam je w 100% sama 🙂 

10

Poza tym, Rosa na stoliku czasem fika jak mały króliczek i naprawdę trudno jej zrobić szczególnie łapki, ale jakoś dałyśmy radę. Oczywiście, cenna rada – trymować, skubać co tydzień – i tak też robię, dzięki czemu mam moje psiaki cały czas w pięknej, wystawowej kondycji. 

Na wystawę zabraliśmy naszą mamę i córkę, czyli Niagarę i Rose. Na Magnolię przyjdzie jeszcze czas (musi odrosnąć futerko). No i jak zwykle, znając moje szczęście, Rose była jedyna w grupie cockerów, która miała konkurencję. Zapisałam ją po raz pierwszy do klasy pośredniej, choć nadal liczę na to, że ukończy ten młodzieżowy championat. 
Wystawa w pięknej Jeleniej Górze – do tego miasta zawsze będę mieć sentyment… no i … i tym razem się nie zawiodłam. Przywieźliśmy dwa pierwsze miejsca i BOBa, ale czyjego… no Rosy – co za niespodzianka i radość – pierwszy raz w klasie pośredniej i taki sukces. Jestem z  niej mega dumna, sędzia  pochwalił ją za idealną budowę, w ogóle za wszystko…. W porównaniu o rasę, oprócz innych psów, biegła oczywiście z mamą, którą prowadził mój synuś (zresztą, po mistrzowsku, jak przystało na Młodego Prezentera).  I choć tym razem MP bez sukcesów, to każde doświadczenie uczy czegoś nowego (w MP było aż 9 osób). Na finałach zostaliśmy, ale nie wyszło, choć Rose pobiegła cudownie, dała się pomacać,  na prawdę była idealna.. no cóż, i tak jestem mega zadowolona, gdyż plan został wykonany, no i Rose rozpoczęła dorosły championat, i to w dodatku dużym wnioskiem. 

I tutaj mogę się pochwalić także Portosem, który na swojej pierwszej wystawie w klasie pośredniej także rozpoczął dorosły championat. 

 

BELLA ROSA Montecarbone – Intermediate Class, excellent, I  🏆🥇🌹 

Titles: Best Bitch

             Best of Breed

Certyficates: CWC

Judge: Aleksandar Gavrilovic (RS)

 

Zahircocker Dream Team MANHATTAN LOVE STORY – Champion Class, excellent, I 🏆🥇🌊

Certyficates: CWC

Judge: Aleksandar Gavrilovic (RS)

 

BELLISSIMO CRISTALLO NERO Montecarbone – Intermediate Class, excellent, I 🏆 🥇 /10.09.2022, National Dog Show in Chorzów/

Certyficates: CWC

Judge:  Andrzej Stępiński (PL)

Właściciel Portosa: Dagmara Kraińska

307669145_834788461235158_1235576596962863156_n