Cześć! Mam na imię

Magnolia

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii oraz innych psów hodowli Montecarbone.

Cześć! Mam na imię 

Antares

Przybyłem do hodowli z pięknych Włoch

 

Cześć! Mam na imię 

Niagara

Przybyłam do Hodowli z Włoch

National Dog show in Jelenia Góra – XLIX Karkonoska Wystawa Psów Rasowych w Jeleniej Górze, 26. 06. 2022

30 czerwca 2022

ozdobniki-tekstu-ozdobnik-7-PnrlzVl

Uwielbiam wystawy w Jeleniej. Do tej pory zawsze przywoziłam jakiś tytuł. Tak by było i tym razem, gdyby nie ogromny pech związany z transportem. No cóż… tak widocznie musiało być…. 

285775248_544723520457221_8646235143719293754_n

Ale od początku… wyruszyłam pociągiem z Jarocina do Poznania, wszystko było ok. Pociąg z Poznania do Wrocławia co kolejny przystanek dorabiał się niewielkiego opóźnienia, które urosło do ok. 15 min we Wrocławiu. Przez to nie zdążyłam na pociąg do Jeleniej Góry, który niestety nie poczekał za nami. We Wrocławiu zadzwoniłam do koleżanki, która też tego dnia wybierała się na wystawę. Na szczęście zechciała mi pomóc. Jednak po drodze brałyśmy jeszcze psa z Wałbrzycha, a ostatecznie auto zepsuło się 5 km od terenu wystawy już w Jeleniej Górze. Ostatecznie nie zdążyłam na ocenę. Sędzia jednak zgodził się ocenić mnie poza wystawą, no i dostałam cudowny opis, ocenę doskonałą, no i …. zapewnienie, iż byłabym pierwsza, gdybym się nie spóźniła. Sędzia był bardzo miły, nawet przepraszał mnie, że „może mi dać tylko ocenę doskonałą i nic poza tym”… no wiem, że takie są realia i zasady, nie mam przecież żalu. 

No i…. znów bym coś przywiozła, gdybym w ogóle dojechała….

Cały dzień zmarnowany na dojazdy, oczywiście gorączka niesamowita, no i wyrzucone pieniądze na dojazd. Ciekawe, czy moja reklamacja w PKP Intercity zostanie uwzględniona.

 

BELLA ROSA Montecarbone – Junior Class, excellent  🏆 🥇 (ocena poza wystawą)

Judge: Dragan Babic (Serbia)