Cześć! Mam na imię

Magnolia

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii oraz innych psów hodowli Montecarbone.

Cześć! Mam na imię 

Antares

Przybyłem do hodowli z pięknych Włoch

 

Cześć! Mam na imię 

Niagara

Przybyłam do Hodowli z Włoch

72. Krajowa Wystawa Psów Rasowych, Świebodzice, 06. 04. 2024

7 kwietnia 2024

ozdobniki-tekstu-ozdobnik-7-PnrlzVl

Wystawowy kwiecień rozpoczęliśmy w ukochanych przez nas Świebodzicach. W bardzo miłym towarzystwie, przy cudownej pogodzie, no i ze wspaniałymi wynikami. 

Nasza kochana Navunia zdobyła kolejny wniosek do uzyskania Młodzieżowego Championatu. Dodatkowo, spotkałyśmy się z jej bratanicą, córunią Portosa – Nandi. Ta niespełna 4-miesięczna suczka już od przyszłego tygodnia rozpocznie swą karierę wystawową, a dziś była obejrzeć, jak to te wystawy wyglądają 🙂 Poradziła sobie wzorowo. 

Navia3

Bardzo miło było spotkać się z Kasią i jej mężem Mattem oraz moją Bellą, siostrą naszej Rose, która właśnie w Świebodzicach zakończyła dorosły championat. Jestem z niej i z Kasi (która tego dokonała) bardzo dumna i serdecznie gratuluję. 

Miałam ogromną przyjemność wystawiać Navię pod okiem Pani Sędzi Agnieszki Banaszak – Kulka, która na co dzień hoduje springery, więc Jej opinia jest niezwykle cenna, natomiast dla p. Agnieszki był to debiut jako sędziego. To była niezwykła przyjemność słyszeć tyle miłych słów o Navii, szczególnie o jej kątowaniu, no i bardzo się cieszę, że mamy opinię pisaną, gdyż ostatnio z każdej wystawy przywoziłam pustą kartę, jedynie z lokatą. 

Oczywiście, nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie pomoc mojej córki – Natalii, która już kolejny raz dzielnie towarzyszy mi i Navii w wyjazdach. 

Tak więc… wystawę zaliczam do bardzo udanych, Navuś pokazała się wzorowo, potrafiła opanować emocje, pięknie stała na stoliku, wspaniale pokazała się na finałach. Jestem mega dumna 🙂

 

FOREVER FAITH Montecarbone – Junior Class, excellent, I, 

Titles: Youth Winner , Best Junior

 Judge: Agnieszka Banaszak – Kulka (PL)

 

BELLA E’PERFETTA Montecarbone – Open Class, excellent, I, CWC

Titles: Best Adult Female, Best of Opposite Sex (BOS)

Judge: Agnieszka Banaszak – Kulka