Cześć! Mam na imię

Magnolia

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii oraz innych psów hodowli Montecarbone.

Cześć! Mam na imię 

Antares

Przybyłem do hodowli z pięknych Włoch

 

Cześć! Mam na imię 

Niagara

Przybyłam do Hodowli z Włoch

It’s been 5 years of Montecarbone Kennel

1 sierpnia 2021

ozdobniki-tekstu-ozdobnik-7-PnrlzVl

Dziś mamy nasze małe święto. To już 5 lat, odkąd został zarejestrowany przydomek hodowlany „Montecarbone”. Z tej okazji musiał być oczywiście tort – symboliczny, z wizerunkiem naszej czarnej piękności – założycielki hodowli. 

5lecie1

Po tych 5 latach prowadzenia hodowli coś już można powiedzieć, zweryfikować plany, zamierzenia. Te 5 lat nauczyło mnie naprawdę wiele, począwszy od codziennej opieki nad psami, posiadania żelaznych nerwów w związku z różnorakimi chorobami, które i nas nie ominęły, poprzez naukę handlingu i prawidłowego wystawiania psów w ringu, a na opiece nad szczeniakami kończąc. Wciąż się uczę, doszkalam, biorę udział w wielu webinarach, studiuję literaturę, łapię wiedzę każdym możliwym kanałem. Jednak doświadczanie codzienności uczy nas najefektywniej. 

Czy były chwile zwątpienia? Tak, i to nie jeden raz… Jednak następowało wtedy coś, co jednak mówiło, że warto iść dalej.

Czy jestem z siebie dumna? Tak, i to bardzo, bo choć moje osiągnięcia nie są aż tak spektakularne, jak innych, dłuższych stażem hodowców, to jednak po tych 5 latach coś osiągnęłam, coś, z czego jestem niezmiernie zadowolona – dzięki moim działaniom (i ogromnej pomocy mej rodziny) spełniło się marzenie kilkudziesięciu osób o posiadaniu wymarzonego pieska, udało mi się także wyhodować moją najwspanialszą sunię, która wraz z moim przydomkiem, będzie zdobywać 1 miejsca na wystawowych ringach. 

Życzę sobie i mojej hodowli wspaniałych szczeniaków, zdrowych psów, sukcesów wystawowych i kolejnych lat szczęśliwego prowadzenia hodowli.