Cześć! Mam na imię

Magnolia

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii oraz innych psów hodowli Montecarbone.

Cześć! Mam na imię 

Antares

Przybyłem do hodowli z pięknych Włoch

 

Cześć! Mam na imię 

Niagara

Przybyłam do Hodowli z Włoch

Wystawy

12 grudnia 2016

TIARA Wrzeciono Czasu

 
L. p.  data  wystawa sędzia klasa  ocena  lokata  tytuły
1. 

17 lipca 2016 r.

 

6

Legnickie Pole

krajowa

Bożena Banasiewicz (PL)  Szczeniąt wybitnie obiecująca 1 Najlepsze Szczenię w Rasie
2. 

20 sierpnia 2016 r.

sopot1

Sopot

międzynarodowa

Viera Vitkowa

(SK) 

Szczeniąt wybitnie obiecująca 1 Najlepsze Szczenię w Rasie
3. 

21 sierpnia 2016 r.

 

 

Sopot

krajowa VIII grupy

 

 

Renata Niklasiewicz (PL) 

 

 

 

Elżbieta Sobieszczańska (PL) 

 

Szczeniąt

 

 

 

 

 

 

wybitnie obiecująca

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

Najlepsze Szczenię w Rasie 

sopot4

 

 

Puppy Best in Show – 2nd place

sopot5 

4. 

30 października 2016 r.

poznan2

Poznań

międzynarodowa

Eugenia Fengler (PL)  Młodzieży doskonała  2
5. 

26 listopada 2016 r.

dsc_9982

Bydgoszcz 

krajowa

Pavel Sulcek (CZ)  Młodzieży  bardzo dobra 1
6. 

27 listopada 2016 r. 

dsc_0099

Bydgoszcz

klubowa 

Maria Luise Doppelreiter (A) Młodzieży bardzo dobra 2
7. 

02 grudnia 2016 r.

s4

Świebodzice

krajowa

Andrzej Stępiński (PL)  Młodzieży doskonała 2
8. 

22 stycznia 2017 r. 

CSC_0871

Lubin

krajowa 

Janusz Opara (PL) Młodzieży  doskonała 1
9. 

04 lutego

2017 r.

DSC_0953

Brodnica

krajowa 

Monika Cyperling (PL) Młodzieży bardzo dobra 1
10. 

19 marca 2017 r.

DSC_1449

Choceń

krajowa

Renata Niklasiewicz (PL)  Pośrednia doskonała 1

Najlepsza Dorosła Suka

BOB

Ceryfikat CWC

11.

21 kwietnia 2017 r.

 

Opole

krajowa VIII grupy

Rafael de Santiago (PR) Pośrednia  doskonała  2

12.

22 kwietnia 2017 r.

DSC_2214

 

Opole

międzynarodowa 

Antoan Hlebarov (BG)

 

Pośrednia   doskonała   4 – 
13. 

30 kwietnia 2017 r.

DSC_2351

Jelenia Góra

krajowa

Aleksander Shishkin (BY)

Pośrednia  doskonała 1

Najlepsza Dorosła Suka

BOB

Ceryfikat CWC

 

14. 

15 lipca 2017 r.

DSC_2750

Gdynia

krajowa I, II, III, VIII, IX grupy

Duško Piljević (SRB)

Pośrednia doskonała 1 – 
15.

16 lipca 2017 r.

Maggie BOS

Gdynia

krajowa

Vanessa Malkmus (DE)

Pośrednia  doskonała 1

Najlepsza Dorosła Suka 

BOS

Certyfikat CWC

16. 

22 lipca 2017 r.

DSC_3064

Konopiska 

międzynarodowa 

Grzegorz Weron (PL)

Pośrednia doskonała  1

Certyfikat CWC

17.

01 października 2017 r.

DSC_0739

Inowrocław

krajowa

Wojciech Burski

(PL)

Pośrednia doskonała 2

18. 

02 grudnia 2017 r.

Obrazek7

Świebodzice

krajowa

Tomasz Sławik

(PL)

Otwarta doskonała 1

Certyfikat

CWC

19.

01 czerwca 2019 r.

Opatówek (9)

Opatówek 

krajowa 

Hanna Woźna – Gil (PL)

Championów  doskonała  1

Certyfikat CWC

20.

02 czerwca 2019 r.

18

Opatówek

krajowa 

Tomasz Kuszyk (PL)

Championów doskonała  2

21.

 16 czerwca 2019 r.

Lipno6

Lipno 

(o./Włocławek)

krajowa 

 

Milena Seidel

(PL)

Championów  doskonała  1

Najlepsza Dorosła Suka 

Certyfikat CWC

22.

13 lipca 2019 r.

Gdynia6

Gdynia

krajowa psów ras myśliwskich

Marian Draganescu (RO)

Championów doskonała  1

Certyfikat CWC

23.

14 lipca 2019 r.

13m

Gdynia

krajowa 

Miriam Villalta Camacho (ES)

Championów  doskonała  1

Certyfikat CWC

ANTARES

 
L. p.  data  wystawa  sędzia  klasa ocena lokata  tytuły 
1. 

21 kwietnia 2017 r.

 

Opole

krajowa VIII grupy 

Rafael de Santiago (PR)

 

 

 

 

 

Dorota Witkowska (PL)

Młodszych szczeniąt  wybitnie obiecująca  1

Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie 

DSC_1988

 

BIS Minor Puppy – 2nd place

2. 

 22 kwietnia 2017 r. 

DSC_2200

 Opole

międzynarodowa

 Antoan Hlebarov (BG) Młodszych szczeniąt  wybitnie obiecująca  – 
3. 

30 kwietnia 2017 r.

DSC_2297

Jelenia Góra

krajowa

Aleksander Shishkin (BY) Młodszych szczeniąt wybitnie obiecująca 1 Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie 
4.

03 czerwca 2017 r.

DSC_0636

Leszno

krajowa

Grzegorz Weron (PL) Młodszych szczeniąt wybitnie obiecująca  2
5. 

04 czerwca 2017 r. 

DSC_0744

Leszno

krajowa – Prestige 

Miriam Villalta Camacho (ES) Młodszych szczeniąt  wybitnie obiecująca 1 Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie
6.

11 czerwca 2017 r. 

DSC_0932

Opatówek /Kalisz

krajowa 

Aleksander Skrzyński (PL) Młodszych szczeniąt  wybitnie obiecująca 1 Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie
7. 

15 lipca 2017 r.

DSC_2687

Gdynia

krajowa I, II, III, VIII, IX grupy

Duško Piljević (SRB)   Szczeniąt  wybitnie obiecująca   – 
8. 

16 lipca 2017 r.

DSC_2835

Gdynia

krajowa

Vanessa Malkmus (DE) Szczeniąt  wybitnie obiecująca  1  –
9. 

17 września 2017 r.

DSC_0172

Gorzów Wlkp.

krajowa 

Tomasz Sławik (PL) Młodzieży doskonała 1

Zwycięzca Młodzieży

BOS Junior

10.

23 września 2017 r.

DSC_0287 

Wrocław

międzynarodowa

Jan Ryk (PL) Młodzieży doskonała 2

11.

01 października 2017 r.

DSC_0553

Inowrocław

krajowa

Wojciech Burski

(PL)

Młodzieży doskonała 1

Zwycięzca Młodzieży

 

12.

 

 

03 lutego

2018 r.

DSC_1610

Bydgoszcz

międzynarodowa 

Moray Armstrong (GB)

Młodzieży  bardzo dobra 2

13.

04 lutego

2018 r.

DSC_1738

Bydgoszcz

klubowa 

Elena Adamovskaya (RU)

Młodzieży  bardzo dobra  3  –

14.

22 kwietnia 2018 r.

DSC_1166

Inowrocław 

krajowa 

Milena Seidel

(PL)

Młodzieży doskonała 2

15. 

13 maja

2018 r.

DSC_1824

Łódź 

międzynarodowa 

Renata Niklasiewicz (PL)

Młodzieży doskonała 3

16.

10 czerwca 2018 r.

3

Opatówek

krajowa

Maciej Lipiec (PL)

Otwarta doskonała 1 Certyfikat CWC

17.

23 czerwca 2018 r.

36064670_10156427849503560_6507723838329978880_n

Jelenia Góra

krajowa 1, 2, 3, 5, 8 Grupy FCI

Milena Seidel

(PL)

Otwarta  doskonała 1

Najlepszy Dorosły Pies w Rasie

BOS

Certyfikat CWC

18.

02 czerwca 2019 r.

11

Opatówek 

krajowa 

Tomasz Kuszyk (PL)

Otwarta  doskonała  2

19.

16 czerwca 2019 r.

Lipno4

Lipno

(o. / Włocławek)

krajowa 

 Milena Seidel

(PL)

 Otwarta   doskonała

Najlepszy Dorosły Pies 

Certyfikat CWC

 

Zahircocker Dream Team MANHATTAN LOVE STORY

L. p.  data  wystawa  sędzia klasa ocena  lokata tytuły 
 1. 

 02 grudnia 2017 r.

Obrazek3

 Świebodzice

krajowa 

 Tomasz Sławik (PL)  Młodszych Szczeniąt  wybitnie obiecująca  2  –
2. 

03 lutego 2018 r.

DSC_1688

Bydgoszcz

międzynarodowa 

Moray Armstrong (GB) Szczeniąt  wybitnie obiecująca  3
3. 

04 lutego 2018 r.

Bydgoszcz

klubowa 

Elena Adamovskaya (RU) szczeniąt  wybitnie obiecująca   1

BOS Puppy 

DSC_1810

DSC_1824

4.

22 kwietnia 2018 r.

DSC_1261

Inowrocław 

krajowa 

Milena Seidel (PL) Młodzieży doskonała  2

5. 

03 czerwca

2018 r.

DSC_2441

Leszno

międzynarodowa

Luis Pinto Teixeira (PT) Młodzieży  bardzo dobra 3

6.

10 czerwca

2018 r.

21

Opatówek

krajowa 

Maciej Lipiec (PL) Młodzieży doskonała 2  
7. 

02 września 2018 r.

3

Włocławek

krajowa 

Małgorata Lorenc (PL) Młodzieży  doskonała  1

Zwycięzca Młodzieży

BOS Junior

8. 

08 września 2018 r.

3

Kołobrzeg

międzynarodowa

Grzegorz Weron

(PL)

Młodzieży doskonała 3

9. 

29 września 2018 r.

4

Wrocław 

międzynarodowa 

Borje Johansson (SE)

Młodzieży doskonała 2

10. 

12 stycznia

2019 r.

2

Brodnica 

krajowa 

Mirosław Olejnik

(PL)

Otwarta doskonała 2

11.

19 stycznia

2019 r.

DSC_6633

Lubin

międzynarodowa

Andrzej Kaźmierski (PL)

 Pośrednia  bardzo dobra  2

12.

16 lutego 

2019 r.

wal4

Bydgoszcz

krajowa/

walentynkowa 

Krzysztof Czechowski (PL)

Otwarta  doskonała 3

13.

16 lutego

2019 r.

nocna8

Bydgoszcz

krajowa / nocna 

Milena Seidel (PL)

Otwarta doskonała  2

14.

10 marca 2019 r.

j1

Jelenia Góra

krajowa 

 Marian Draganescu (RO) Pośrednia doskonała 1

Najlepsza Dorosła Suka w Rasie

BOB

Certyfikat CWC

15.

13 kwietnia

2019 r.

1 (4)

Grudziądz 

krajowa 

Aneta Dopierała (PL) Pośrednia doskonała 2

16.

13 kwietnia 

2019 r.

17

Grudziądz popołudniowa 

krajowa 

Paweł Osak

(PL)

Pośrednia doskonała  1

Najlepsza Dorosła Suka w Rasie

Certyfikat CWC

17.

14 kwietnia

2019 r.

Świebodzice 2019 (22)

Świebodzice

krajowa

Milena Seidel (PL)

Pośrednia doskonała  1

Certyfikat CWC

18.

27 kwietnia

2019 r.

Opole 19 (3)

Opole

Międzynarodowa

Igor Vyguzov

(XM)

Pośrednia doskonała  1

Certyfikat CWC

Res. CACIB

19.

13 lipca 2019 r.

Gdynia4

Gdynia

krajowa psów ras myśliwskich 

Marian Draganescu (RO)

Otwarta doskonała  1

Najlepsza Dorosła Suka w Rasie

BOB

Certyfikat CWC

Gdynia14

BOG IV

Gdynia17

20.

14 lipca 2019 r.

3m

Gdynia

krajowa 

Miriam Villalta Camacho (ES)

Otwarta doskonała  1

Najlepsza Dorosła Suka w Rasie

BOB

Certyfikat CWC

23m

BOG III

44m