Cześć! Mam na imię

Magnolia

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii oraz innych psów hodowli Montecarbone.

Cześć! Mam na imię 

Antares

Przybyłem do hodowli z pięknych Włoch

 

Cześć! Mam na imię 

Niagara

Przybyłam do Hodowli z Włoch

National Dog Show in Świebodzice – 69 Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Świebodzicach, 03.12. 2022

4 grudnia 2022

ozdobniki-tekstu-ozdobnik-7-PnrlzVl

Po ponad miesięcznej przerwie w wystawach wróciliśmy na chwilę na ring, w sam raz na zakończenie sezonu wystawowego 2022, który także z racji jeszcze pandemii, choć nie tylko, rozpoczęliśmy dopiero w maju tego roku. 

W Świebodzicach wzięliśmy udział w wystawie Mikołajkowej, która była dla nas bardzo udana i szczęśliwa. Rose, tym razem w silnej klasie otwartej, wybiegała kolejne CWC do dorosłego championatu, a ponadto tytuł Najlepszej Dorosłej Suki w Rasie oraz BOB. To już drugi raz w klasie innej niż ta nieszczęsna 😂 🤣 młodzież, no i drugi BOB, a było sporo psów w klasach i ogólnie w cockerach na tej wystawie. 

Świebodzice 2022 (5)

Cieszę się niesamowicie, ponieważ Rose szła jak żyleta, pomimo tego, iż naprawdę nie ćwiczyłyśmy, a za grooming wzięłam się dopiero we wtorek i piątek przed wystawą. No i oczywiście grooming znowu w moim wykonaniu – cieszę się jak dziecko, że umiałam ją zrobić sama od początku do końca, tym razem była mocno zarośnięta, gdyż w listopadzie jakoś nie było kiedy tym się zająć, więc miałam w domu małego niedźwiadka, który w dodatku, przy robieniu łap, nie chciał współpracować. Ale na szczęście się udało, dotrwaliśmy do końca. Na finałach zostaliśmy, choć jak zwykle, sędzia R. lubi chyba większe psy i nas nie zauważył… ale, cóż zrobić, żyje się dalej 🙂

 

Teraz brakuje nam 1 mały wniosek, ale muszę czekać na niego do połowy marca… ale, pojeździmy sobie dla socjalu i treningu, a co…  🙂 Rosie się to zaczyna coraz bardziej podobać.

Dziękuję Panu Sędziemu Aleksandrowi Krstic’owi za docenienie naszej Rose. Uwielbiam sędziów z Serbii 💓 💗💓 💗

Na wystawie spędziłam miło czas z super ekipą.. dziękuję za towarzystwo, oraz Ewie i jej synowi za podwózkę „do” , a chłopakom: Michałowi i Filipowi za podwózkę „z” 🙂

Do zobaczenia na wystawach w 2023 roku.

 

BELLA ROSA Montecarbone – Open Class, excellent, I  🏆🥇🌹 

Titles: Best Bitch

             Best of Breed

Certyficates: CWC

Judge: Aleksandar Krstic (RS)