Cześć! Mam na imię

Magnolia

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii oraz innych psów hodowli Montecarbone.

Cześć! Mam na imię 

Antares

Przybyłem do hodowli z pięknych Włoch

 

Cześć! Mam na imię 

Niagara

Przybyłam do Hodowli z Włoch

International Dog Show in Poznań – Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Nominacja na Cruft’s 2022

14 listopada 2021

ozdobniki-tekstu-ozdobnik-7-PnrlzVl

          Przyszła pora na udział w międzynarodowych wystawach organizowanych przed oddział poznański. To bardzo prestiżowe wystawy, pierwsza z nominacją na Cruft’s, natomiast niedzielna – „Zwycięzca Polski 2021”. Dawno nie uczestniczyłam w tych wystawach, głównie przez to, iż „nie miałam z kim jechać” (ciąże, cieczki i te sprawy).

Poznań (5).

 Jestem bardzo zadowolona z wyników, jakie uzyskała Rose, ale przede wszystkim też dlatego, iż naprawdę wspaniale pokazała się w ringu – biegła na ringówce bardzo ładnie, świetnie się też ustawiała w postawce, pomimo strasznie wysokiego stolika. Dla niej to także okazja do socjalizacji, więc tym bardziej zależało mi, by jechać. 

Dodatkowo, mieliśmy okazję spotkać się z Portosem – jej psim bratem, oraz Dagmarą i Koletą. Obie panie cudownie dbają o Portosa – wyrósł na rosłego, dobrze zbudowanego psa.  W dodatku, jest niezwykle inteligentny, bardzo szybko opanował to wszystko, czego go uczyły przez dosłownie kilka dni, no i ostatecznie zajął miejsce 1 wraz z tytułem Najpiękniejsze Młodsze Szczenię w  Rasie, co predysponowało go do udziału w finałach – i to na swej pierwszej wystawie. Portos, gratulujemy 🙂 

BELLA ROSA Montecarbone – Minor Puppy  Class, very promising, I 

Judge: Petr Rehanek (CZ)

 

BELLISSIMO CRISTALLO NERO Montecarbone  Minor Puppy  Class, very promising, I 

Judge: Petr Rehanek (CZ)

Title: The Best Minor Puppy in Breed